Ivóvízhálózat karbantartó állás Ráckevén és környékén

DAKÖV Kft.
Ráckeve
Bruttó 200 000 Ft - 205 000 Ft / hónap
2019. 10. 18.

A DAKÖV Dabas és Környéke Vízügyi Kft. Ráckevei Üzemmérnökségre keres ivóvízhálózat karbantartót azonnali kezdéssel.

Jelentkezni folyamatosan lehet, kizárólag a DAKÖV Kft. Ráckevei Üzemmérnökségén e-mailben a "JELENTEZEM" gombra kattintva, vagy postai úton a 2300 Ráckeve, Dömsödi út 85. számra elküldött részletes szakmai önéletrajzzal. Akár pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Érdeklődni az állással kapcsolatban Feigl István üzemvezetőnél lehet a +36/20-369-6422 telefonszámon.

A munkavégzés helye: Ráckeve, Dömsöd, Szigetbecse, Szigetcsép, Szigetújfalu, Makád, Lórév

Feladatok

  • Ivóvízvezeték szerelése
  • Építési munkák elvégzése
  • Kézi földmunkák elvégzése
  • Építőipari kisgépek kezelése
  • Burkolat helyreállítás
  • Kiviteli munkák elvégzése
  •  Vízmű területek karbantartása, fűnyírása

Elvárások

  • Szakmunkás végzettség (csőszerelő, lakatos, hegesztő stb.)
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • Vízvezeték szerelő végzettség
  • Más Víziközmű szolgáltatónál szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Azonnali munkakezdés, határozatlan idejű munkaviszony, biztos hosszútávú munkalehetőség.

Egyéb juttatások:

  • cafeteria, útiköltség-térítés, készenléti beosztás, túlóra kifizetés

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott