Felügyelő állás Tökölön

A TÖKÖLI ORSZÁGOS BÜNTETÉS-VÉGREHAJTÁSI INTÉZET hivatásos szolgálati vagy közalkalmazotti jogviszonyba keres felügyelőket (biztonsági, körlet és foglalkoztatási) valamint szakmunkás végzettséggel rendelkező kollégákat.

Amennyiben biztos munkahelyre, tervezhető jövőre vágysz, egy összetartó, jó csapat tagja akarsz lenni és szereted a kihívásokat köztünk a helyed!

Jelentkezési feltételek:

  • magyar állampolgárság,
  • betöltött 18. életév
  • magyarországi állandó lakóhely
  • legalább szakiskolai végzettség,

Feladatok:

  • biztonsági felügyelőként elsősorban objektumvédelmi, járőr feladatok,
  • körletfelügyelőként a fogvatartottak tevékenységének ellenőrzése, napi életének irányítása,
  • foglalkoztatási felügyelőként és szakmunkásként a fogvatartottak munkáltatásának szakmai irányítása, őrzése, felügyelete, ellenőrzése,
  • adminisztratív és működésbiztonsági feladatok.

Amit kínálunk:

  • azonnali munkakezdés
  • versenyképes jövedelem (bruttó 306.000,- Ft-tól), cafeteria (200.000 Ft/év)
  • utazási költségtérítés,
  • előrelépési lehetőség,
  • ruházati ellátás / (ruhapénz),
  • egészségügyi ellátás,
  • otthonteremtési támogatás, szociális, lakhatási támogatás,
  • állami szféra előnyei, kedvezményei.

Cégünkről röviden:

A Tököli Országos Büntetés-végrehajtási Intézet Tökölön található. Feladatunk a büntetésüket töltő személyek őrzése, a társadalomba történő visszailleszkedésük elősegítése.

Intézetünkben saját étterem és büfé is működik. Helyben egészségügyi ellátást biztosítunk, valamint fizikai erőnlétünk karbantartására, vagy csupán csak kikapcsolódásra jól felszerelt konditeremmel is rendelkezünk. Folyamatosan képezzük kollégáinkat, továbbá a büntetés-végrehajtási szervezet üdülőiben kedvezményes nyaralás igénybevételére van lehetőség az egész családnak. Minden nyáron gyermektábort szervezünk a kollégáink gyermekei részére.

Folyamatosan törekszünk a család és munka egyensúlyának megteremtésére, így többször elnyertük a Családbarát munkahely címet.

Önéletrajzokat az alábbi elérhetőségekre várunk:

  • Tököli Országos Büntetés-végrehajtási Intézet, 2316 Tököl, Ráckevei út. 6.
  • E-mail: "Jelentkezem" gombra kattintva
  • Tel: 06-24/503-118 vagy 30/491-8786 (SMS-ben is)

Üdvözlettel: a Tököli Országos Büntetés-végrehajtási Intézet csapata

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott